Právník

Příspěvková organizace hl. m. Prahy zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy hledá kolegu právníka do mladého kolektivu právního odboru. Organizace spolupracuje zejm. s jednotlivými orgány hl. m. Prahy, včetně Magistrátu hl. m. Prahy, a dále se složkami integrovaného záchranného systému.

Nabízíme:

Zajímavou práci se širokým právním rozsahem v širokém spektru činností organizace v mladém kolektivu

Možnost školení

Finanční ohodnocení dle odpovídající praxe a zkušeností, osobní příplatek, odměny v pravidelných termínech, stravenky

Nadstandardní rozsah volna (5 týdnů dovolené a indispoziční volno) a pružnou pracovní dobu

Služební telefon, notebook

Možnost rekreace v zařízení organizace a další benefity

Stabilitu příspěvkové organizace

Náplň práce:

Podávání návrhů a další úkony v civilním řízení včetně jednání před soudy

Příprava podání v exekučním a insolvenčním řízení

Sepisování smluv zejm. v oblasti obchodního práva

Příprava a vypracování právních stanovisek a analýz

Podílení se na agendě zadávání veřejných zakázek

Další související agenda, zejm. agenda související s nemovitostmi, agenda v oblasti pracovněprávní, úkoly v oblastech regulovaných předpisy veřejného práva, zejm. zákonem o hl. m. Praze a zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákon o finanční kontrole a podílení se tvorbě interních předpisů organizace

Požadujeme:

Ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Právo a právní věda

Znalost procesních předpisů

Praxe v oblasti obchodního a procesního práva, v oblasti správy majetku nebo oblasti práva veřejných zakázek výhodou

Uživatelskou znalost MS Office

Řidičský průkaz sk. B je výhodou

Trestní bezúhonnost

Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, vynikající slovní a písemný projev

Životopisy zasílejte na emailovou adresu: cihulova@sshmp.cz – vedoucí personálního odboru

Řidič odtahového vozidla

Místo výkonu práce:

Správa služeb hl. města Prahy, Kundratka 19, Praha 8 – Libeň 180 00.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • řidičské oprávnění skupiny CE (praxe min. 1 rok)
  • profesní průkaz
  • digitální karta řidiče
  • znalost místopisu Prahy
  • časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost, samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Další informace:

  • vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
  • praxe s odtahovým vozidlem vítána
  • region: hlavní město Praha
  • tříměsíční zkušební lhůta
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 6, dle Nařízení vlády 341/2017 Sb., příloha č.1 v platném znění
  • nástup možný ihned
  • 25 dnů dovolené, indispoziční volno
  • stravenky

Správce informačních a komunikačních technologií.

Správa vnitropodnikového IT prostředí se zaměřením na bezpečnost. Plánování, nasazení a testování systémů pro bezpečnost dat.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • základní znalost AJ (min. na úrovni čtení technické dokumentace)
  • pokročilou znalost OS Windows
  • základní znalosti z oblasti networkingu
  • manuální zručnost (manipulace s HW)
  • ochotu učit se novým věcem
  • spolehlivost, pečlivost, dochvilnost

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • plat dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1 v platném znění
  • 25 dnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna
  • stravenky
  • prostředí špičkových IT technologií
  • přátelskou atmosféru středně velké organizace

Provozní elektrikář

Přijmeme zaměstnance na pozici provozního elektrikáře.

  • Vyhláška 50/1978 Sb., minimálně § 6

Správa služeb hl. města Prahy, Kundratka 19, Praha 8 – Libeň

  • kontrola elektrických zařízení – běžné opravy, výměny
  • pomoc při údržbě travnatých ploch
  • obsluha plynových kotelen v areálu Kundratka – proškolení zajistíme
  • zajištění zimní údržby

Požadujeme:

  • způsobilost – Vyhláška 50/1978 Sb., minimálně § 6
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • plat dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1 v platném znění
  • stravenky
  • zvýhodněné ceny pro zaměstnance při rekreaci v rekreačním zařízení organizace

Technický pracovník – protipovodňové ochrany hlavního města Prahy

Požadujeme:

  • minimální vzdělání – středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou (nejlépe stavební zaměření)
  • znalost cenové soustavy ÚRS výhodou
  • dobrá znalost práce na PC, Word, Excel, Microsoft Outlook
  • minimálně řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • platové zařazení: třída 9, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1 v platném znění
  • po zkušební době osobní příplatek
  • možnost rekreace v zařízení organizace